Hendek.net Web Tasarım Dijital Medya Ajansı

Yeni nesil etkileşimli , responsive web sayfaları üretiyor ve sizlerin kullanımıza sunmaktayız.Yeni nesil arama motorlarına uyumlu web sayfanızı şimdi yaptırın, müşterileriniz sizi daha kolay bulsun.

HAZIRLANAN WEB TASARIMLARININ ORTAK ÖZELLİKLERİ

Bizimle internet sitelerinizle maksimum seviyede farkedilir kalırsınız....

TÜM ÖZELLİKLER TEK ADRESTE

Bİr web sayfasından beklentilerinizi karşılayacak tüm özellikleri, teknik bilgiye sahip olmadna yönete bileceğiniz şekilde hazırlamakta ve kullanımınıza sunmaktayız.

SINIRSIZ RENK KOMBİNASYONU

Sayfa arayüzlerinizin tasarımı ardından, yüzlerce renk kombinasyonuyla, web tasarımınızdan maksimum yararlana bileceğiniz kontrol panelleriyle sayfanızı siz yönete bilirsiniz.

GELİŞMİŞ ALTYAPI

Teknoloji gereksinimleri en yüksek sunucularla sizlere bütünleşik hizmetler sunmaktayız. Bu bağlamda web sayfalarınız uzun yıllar eskimeden güncellene bilir hale gelmiştir.

ARAMA DOSTU ALTYAPI

Hazırlamış olduğumuz tüm web sayfaları arama dostu altyapılarıyla içersinde sunmakta olduğumuz hizmetleri arama motorlarına en iyi şekilde yer almasını sağlayan, içerik sistemleriyle, sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır.

EN YENİ TEKNOLOJİ

Günümüz şartlarında sürekli kendini yenileyen ve yenilenen web sayfaları her kesimce rabet görmektedir. Hazırlamış olduğumuz web sayfalarını bir tıkla bir üst versiyonuna çıkartarak, en yeni teknolojik cihazlara uyumsağlata bilirsiniz.

İLETİŞİM SAYFASI

Web sayfanızı ziyaret eden kişi ve kullanıcılar sizin iletişim bilgilerinize kolaylıkla ulaşa bilecekleri, iletişim sayfası web sayfalarında olmazlardandır. Bu özelliği, bütünleşik bir şekilde, harita , iletişim bilgileri, iletişim formunun yer aldığı şekliyle web sayfalarınızda sunmaktayız.

RESPONSİVE WEB TASARIM

Amaclarına uygun bir şekilde hazırlanan web sayfaları, hazırlanmış oldukları firmalara büyük artı katmaktadır. Bunun bilinciyle yeni nesil mecralarına uygun şekilde web sayfanızı internetle buluşturuyoruz.

Rüya Bebek Şekerleri
Web sayfamız uzun süre önce Hendek.net tarafından hazırlandı, bir web sayfasından beklemiş olduğumuz tüm gereksinimleri karşıladı. Satışlarımızın artmasını sağlayarak, türkiye çapından siparişler almamıza neden oldu. Bizim gelişmemiz konusunda çok desteği olan bu firmayla mutlaka tanışın.
YUKARI