FİRMALARA YÖNELİK VİDEO HİZMETLERİ

Firmanızın bir tanıtım videosu olmasına nedersiniz ?

Profesyonel kadrosuyla yanı başınızda

Ürün, mekan, firma, hizmet ve organizasyonlarınız için doğru seneryoyu seçerek video çekimlerinizi profesyonel ekipmanlar ve alanında tecrubeli kadromuzla  gerçekleştiriyoruz

 

Müşterilerinmizin isteklerine doğrultusunda  montaj, seslendirme ve altyazı dublaj çalışmaları ile firmanızın video filmini hazırlamaktayız. Hazırlanan firma videolarınızı, belirtiğiniz mecralarda yayınlanması için, size teslim etmekteyiz.

ÇEŞİTLİ KONULARDA HAZIRLANAN VİDEOLAR

Atılım Oto Tanıtım Filmi

Oto Servisi ve bir çok yan dalında faaliyet gösteren Atılım Oto Tanıtım filmi, 2015 yılında ön çalışma yapılmasının ardından gerekli seneryo yazılarak tarafımızca işletmenin çeşitli bölgelerinde çekilip teslim edilmiştir.

Bayram Ali Yılmaz - Aday Tanıtım Filmi

7 Haziran Genel Seçimleri öncesi, Aday Tanıtım hizmetleri kapsamında Hazırlanan aday tanıtım filmi, ön çalışma ve seneryonun yazılıp, ardından video'ya ünlü bir haber sunucusu tarafından seslendirilmesi sonucunda tescil edilmiştir.

Tavşan Memesi Kurutma Tesisleri

Bölgemizde yabani bitkiler arasında olan tavşan memesi bitkisini izinli üretim yapmakta olan tesisin kısa iş safhalarını anlatan tanıtım videosu tarafımızca hazırlanmıştır.

YUKARI