?

Sosyal Medya'da neden yer almalısınız ?

Sosyal medyada yer almanızın en büyük neden Dijital Pazarlama yönlemlerinin en başında gelmesidir. Hedeflemiş olduğunuz müşteri kitlesine en direkt dirsek temasında buluna bileceğiniz, en samimi , kolay ve ekonomik bir mecra olmasıdır.

Sunmakta olduğunuz hizmetler, ve çeşitli ürün gruplarından nedenli sosyal medyada bahsedilirse, marka ve isim bilinirliğiniz o denli artış gösterecektir. Hedef kitlenizden yakalamış olduğumuz müşterilerin, sizin sosyal medya etkinlikleriniz doğrultusunda, hizmet arz ve ürün satışlarıyla hızlı bir şekilde etkileşime geçecektir.

Sosyal Medya mecralarında sürekli etkileşim halinde olan firmaların marka gücünün oldukça artığı nedenlerinden dolayı, sizde firmanız ve hizmetlerinize en uygun sosyal medyada mecralarında yerinizi alıp, kullanmaya başlamalısınız.

Sosyal Medya Yönetimhizmetleri

Firmanız için, kurumsal sosyal medya sayfalarınızı iletişim bilgileriniz ve istekleriniz doğrultusunda tasarlıyoruz.

Hesapların Açılması

Öncelikle olarak, sosyal medyadaki amaçlarınız oğrultusunda size en uygun mecraları belirliyerek, bu mecralardaki sosyal medya hesaplarınız açılışını yapmakta ve kullanmakta olduğunuz cihazlarınızla etkileşime geçmesini sağlıyoruz.

Hesapların Kullanımı

Açılmış olan hesaplarınızda, iş , ürün, hizmet , referans , örnek , gibi firmanız için önem arzeden, gün , geçe ve projelerin tanıtımı için kullana bileceğiniz grafik görsellerini hazırlayarak, bunların sizin tarafınızdan paylaşılmasını sağlıyoruz

Dönüşüm Oranları

Yapmış olduğunuz paylaşımların, müşteri kitlenizle nekadar etkileşimde bulunduğunu ve bu etkileşimin verimlimi, verimsizmi olduğunu, dönüş oranlarını analiz ederek, iyileştiriyor, optimize ederek iyileştiriyoruz.

Ücretli Reklamlar

Kitlenizin , doğal olarak oluşması her zaman sizlere yeterli gelmediğinden ötürü. Sosyal medya mecralarında, doğru kitleye ulaşa bilmeniz için çeşitli reklam kampanyaları hazırlayarak, sizlerin onayına sunuyoruz.

Beğen Sayfası

5894

Follow Us

25374

Google + Sayfası

38

Youtube Kanalı

23

Linkedin Sayfası

42
YUKARI