Dijital Medya Ajansınız

Günümüz rekabetin oldukça artığı, internet ortamının , satış ve pazarlama dallarının en başında geldiği ve vazgeçilmezlerin başında olan sosyal medya etkileşimini hatsafhada olduğu bir çağa girmiş bulunmaktayız. Bizler de bünyemizde bulunan firmalara, günümüz şartlarında teknolojiyi en iyi şekilde takip ederek hizmetler sunmaktayız. Sizlerin hedef kitlelerine uygun, projeler üreterek etkili ve yeni nesillere uygun çalışmalar hazırlamak için buradayız.

Ne istediğini bilen, amaç ve istekleri doğrultusunda yapılacak olan çalışmaları benimseyecek, girişken, dinamik müşterilere her zaman açığız.

FARKLI ÇALIŞMA ANLAYIŞI

Zaman kavramını ortadan kaldıran üretilecek olan proje için en zor şartlarda sorumluluk alarak farklı çalışma dallarında bir bütün olarak çalışıyoruz.

DEMO HAZIRLAMIYORUZ

Hazırlamış olduğumuz tüm çalışmalar işin bilincine varılarak, üretilen fikir olgularıdır. Planlanan projeler için ücretsiz ön demo hazırlamıyoruz.

PROJE ÖNEMİNİN BİLİNCİ

Her bir proje için ayrı ayrı önem gösteriyoruz. Projeniz için gerekli özveriyi, düzeni, uyumluluğu ve kaliteyi üreterek firmanıza fark yaratan projeler sunuyoruz.

FİKİR TOPLANTISI DÜZENLİYORUZ

Her proje için toplantılar yapıyoruz, planlı bir şekilde tüm çabamızı ve enerjimizi sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek için ortaya koyuyoruz.

DEĞER KATAN PROJELER

Amacımız projelerinizin kullanılabilirlik, başarı seviyesini en üst çıta da tutacak üretip yapmak. Tasarım projenizin sadece küçük bir parçasıdır.

SÜREÇLERİ YÖNETİYORUZ

Projenin başlangıç ve bitiş sonrasında tüm süreçlerde öneriler sunarak projeyi yaşayan bir varlık haline gelmesi için destek sunuyoruz.

Sayılarla Biz

19500+

SATIR KOD YAZDIK

102+

PROJE'YE İMZA ATIK

1907+

BARDAK ÇAY - KAHVE İÇTİK

4.145.800+

KİŞİYE ULAŞTIK
GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE HENDEK.NET
2009

Kuruldu

Hendek.net Üniversiteli bir öğrenciden İstanbul'da yer alan bir alan adı firmasına devredilmesi ve bu devir sonrasında tarafımıza devranılmasıyla başlayan web serüveni.

2010

Web hizmetleri vermeye başladı

Bir yıl kadar aktif kullanılmayan web sayfası ardından yayın hayatına başladı

2011

Hendek.net Web tasarım ofisi açıldı

2011 yılının ilk yarısında ofis arayışı içerisine giren web ekibi, sonrasında Mustafa Asım Pasajının 1 katında 20 metrekarelik bir ofiste hizmet vermeye başladı.

2012

Hendek.com.tr Projesine Başlandı

2012 yılının ilk çeğreğinde planlanan Hendek.com.tr markası, gerek basılı gerekse interaktif bir hizmetleri bünyesinde bulunduran bir firma rehberi olarak planlandı ve çalışmalara başlandı.

2013

Hendek Basılı ve İnteraktif Rehber

2013 yılı için bir önceki yıl içersinde başlayan basılı interaktif firma rehberi grafik çalışmaları ve demo çalışmaları yapılarak son şeklini aldı. Firmamızın ilk basılı işi olan 2013 Hendek İntarktif ve Basılı firma rehberi hayata geçirildi. İlk ürün beraberinde bir çok heyecanı yanında getirdi. Bu iş sonrasında Basılı Grafik Hizmetleri sunmaya başladık...

2014

Hendek Haber yenilendi

2013 yılı içersinde hazırlamış olduğu rehber projesini daha geniş kitlelere ulaştırmak maksadıyla, hizmet ağını genişletti. Hendek Haber ismini markalaştırarak bünyesine bir marka daha kattı. Markalaşan haber sitesi ile sosyal medyanın oldukça geliştiği günümüzde, bir çok kesemi hitap eden bir yayın organı haline geldi.

2015

Hizmet Ağını Genişletti

Başlangıçta web hizmetleri sunmak amacıyla kurulan, Hendek İnternet Hizmetleri adıyla yayın yapan firmamız, müşteri talepleri doğrultusunda 360 derece hizmet yelpazesini genişleterek, firmaların marka danışmanlığı , piyasa analizleri gibi bir çok yan dalıda bünyasine katarak, hizmetlerini sürdürdü. B

2016

Dijital Medya Ajansı dönemi

Sektörün çığ gibi büyümesi, hizmet dallarını oldukça genişletti ve bilinçli kullanıcıların kurumsal firmalara dönüşmesi noktasında, bir çok gereksinime ihtiyaç duydukları günümüzde, firmaların dijital ajansı haline gelmemize neden oldu. Sunmakta olduğumuz hizmetleri teknolojinin en gelişmiş altyapılarıyla sürdürmeyi amaçlamaktayız...

2017

E-Ticaret hizmetleri

E Ticaret sitelerinin her geçen gün satış oranlarının artığı günümüzde 1 Ocak 2017 itibariyle, gelişmik sanal mağaza altyapılarını bünyemize ekleyerek, sanal post entegrasyonuna ve güvenlik sertifikasına sahip e ticaret hizmetlerini ekleyerek, ürün satış kanalları açmaya başladık. Bizi takip edin...

Partners/Clients side title

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ

Sinerjisi oldukça yüksek bir iş yapmaktayız, sürekli aktif bir şekilde yeni projeler üretmekte, projelerin gelişme ve sonuç safhalarını, kademeli bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Sizde Web tasarım, grafik tasarım veya web dallarından herhangi biriyle ilgileniyor iseniz bizimle çalışmaya ne dersiniz?

YUKARI