Etkili ve hızlı çözümler için        
HENDEKNET
DİJİTAL
REKLAM
AJANSI

Günümüz rekabetin oldukça artığı, internet ortamının , satış ve pazarlama dallarının en başında geldiği ve vazgeçilmezlerin başında olan sosyal medya etkileşimini hatsafhada olduğu bir çağa girmiş bulunmaktayız.

Bizler de bünyemizde bulunan firmalara, günümüz şartlarında teknolojiyi en iyi şekilde takip ederek hizmetler sunmaktayız. Sizlerin hedef kitlelerine uygun, projeler üreterek etkili ve yeni nesillere uygun çalışmalar hazırlamak için buradayız.

Ajans Hizmet Dağılımı

Diğer Hizmetlerimiz
0%
Dijital Reklam Hizmetleri
0%
Grafik Tasarım Hizmetleri
0%
Web Hizmetleri
0%
Ne istediğini bilen, amaç ve istekleri doğrultusunda yapılacak olan çalışmaları benimseyecek, girişken, dinamik müşterilere her zaman açığız.

FARKLI ÇALIŞMA ANLAYIŞI

Zaman kavramını ortadan kaldıran üretilecek olan proje için en zor şartlarda sorumluluk alarak farklı çalışma dallarında bir bütün olarak çalışıyoruz.

PROJE ÖNEMİNİN BİLİNCİ

Her bir proje için ayrı ayrı önem gösteriyoruz. Projeniz için gerekli özveriyi, düzeni, uyumluluğu ve kaliteyi üreterek firmanıza fark yaratan projeler sunuyoruz.

DEĞER KATAN PROJELER

Amacımız projelerinizin kullanılabilirlik, başarı seviyesini en üst çıta da tutacak üretip yapmak. Tasarım projenizin sadece küçük bir parçasıdır.

DEMO HAZIRLAMIYORUZ !

Hazırlamış olduğumuz tüm çalışmalar işin bilincine varılarak, üretilen fikir olgularıdır. Planlanan projeler için ücretsiz ön demo hazırlamıyoruz.

FİKİR TOPLANTISI DÜZENLİYORUZ

Her proje için toplantılar yapıyoruz, planlı bir şekilde tüm çabamızı ve enerjimizi sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek için ortaya koyuyoruz.

SÜREÇLERİ BİRLİKTE YÖNETİYORUZ

Projenin başlangıç ve bitiş sonrasında tüm süreçlerde öneriler sunarak projeyi yaşayan bir varlık haline gelmesi için destek sunuyoruz.

HENDEKNET DİJİTAL REKLAM AJANSI PROJE EKİBİ
serhat-koc-profil
Serhat KOÇ
Ajans Başkanı
hami-idaci-profile
Hami İDACI
Web Tasarımcısı / Geliştiricisi
hrhySPP
Görkem ÇELİK
Grafiker
staj2
Ömer Faruk İPEK
Stajer
tugce-sesen-profil
Tuğçe ŞEŞEN
Stajyer Art Dizayn
serengul-adanir-profil
Serengül ADANIR
Stajyer S.Medya Uzmanı
SAYILARLA GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE HENDEKNET
%%
1
Bardak Çay
yy
1
PROJE'YE İMZA ATIK
[[
1
Kahve İçtik
1
Kişiye ulaştık
GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE HENDEKNET
2009 Kuruldu
Hendek.net Üniversiteli bir öğrenciden İstanbul'da yer alan bir alan adı firmasına devredilmesi ve bu devir sonrasında tarafımıza devranılmasıyla başlayan web serüveni.
2011 tasarım ofisi açıldı
2011 yılının ilk yarısında ofis arayışı içerisine giren web ekibi, sonrasında Mustafa Asım Pasajının 1 katında 20 metrekarelik bir ofiste hizmet vermeye başladı.
2013 Hendek Basılı ve İnteraktif Rehber
2013 yılı için bir önceki yıl içersinde başlayan basılı interaktif firma rehberi grafik çalışmaları ve demo çalışmaları yapılarak son şeklini aldı. Firmamızın ilk basılı işi olan 2013 Hendek İntarktif ve Basılı firma rehberi hayata geçirildi. İlk ürün beraberinde bir çok heyecanı yanında getirdi. Bu iş sonrasında Basılı Grafik Hizmetleri sunmaya başladık...
2015 – Hizmet Ağını Genişletti

Başlangıçta web hizmetleri sunmak amacıyla kurulan, Hendek İnternet Hizmetleri adıyla yayın yapan firmamız, müşteri talepleri doğrultusunda 360 derece hizmet yelpazesini genişleterek, firmaların marka danışmanlığı , piyasa analizleri gibi bir çok yan dalıda bünyasine katarak, hizmetlerini sürdürdü.
2017 E-Ticaret hizmetleri
E Ticaret sitelerinin her geçen gün satış oranlarının artığı günümüzde 1 Ocak 2017 itibariyle, gelişmik sanal mağaza altyapılarını bünyemize ekleyerek, sanal post entegrasyonuna ve güvenlik sertifikasına sahip e ticaret hizmetlerini ekleyerek, ürün satış kanalları açmaya başladık. Bizi takip edin...
..
2010 Web hizmetleri
Bir yıl kadar aktif kullanılmayan web sayfası ardından yayın hayatına başladı
2012 Hendek.com.tr Projesine Başlandı
2012 yılının ilk çeğreğinde planlanan Hendek.com.tr markası, gerek basılı gerekse interaktif bir hizmetleri bünyesinde bulunduran bir firma rehberi olarak planlandı ve çalışmalara başlandı.
2014 Hendek Haber yenilendi
2013 yılı içersinde hazırlamış olduğu rehber projesini daha geniş kitlelere ulaştırmak maksadıyla, hizmet ağını genişletti. Hendek Haber ismini markalaştırarak bünyesine bir marka daha kattı. Markalaşan haber sitesi ile sosyal medyanın oldukça geliştiği günümüzde, bir çok kesemi hitap eden bir yayın organı haline geldi.
2016 Dijital Medya Ajansı dönemi
Sektörün çığ gibi büyümesi, hizmet dallarını oldukça genişletti ve bilinçli kullanıcıların kurumsal firmalara dönüşmesi noktasında, bir çok gereksinime ihtiyaç duydukları günümüzde, firmaların dijital ajansı haline gelmemize neden oldu. Sunmakta olduğumuz hizmetleri teknolojinin en gelişmiş altyapılarıyla sürdürmeyi amaçlamaktayız... Bizi takip edin...
UU
2018 Dijital reklam ajansı
Günümüz tüm verilerin ölçülerek, bir çok reklam mecrasının her geçen gün dijitalleştici bu dönemde bizlere müşterilerimize sunmakta oldukları rekabetçi ortamlarda ölçüle bilir , müşteri etkileşimi yüksek soysla medya, arama ve bir çok görüntülü dijital reklamların hazırlanarak dijital mecralarda reklamların sunulması hizmetlerine başladık...
Hendek.net Dijital Reklam Ajansı
Sinerjisi oldukça yüksek bir iş yapmaktayız, sürekli aktif bir şekilde yeni projeler üretmekte, projelerin gelişme ve sonuç safhalarını, kademeli bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Sizde Web tasarım, grafik tasarım veya web dallarından herhangi biriyle ilgileniyor iseniz bizimle çalışmaya ne dersiniz?
Gönder
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz...
Powered by