Web Hizmetleri

hendeknets

WEB TASARIM

Tasarım bir konuyu ve o konuya sadık kalarak en anlaşılır yalın dilde sunmaktır. Konu kimi zaman sektörel, kimi zaman sosyal veya düşünce tarzı, kurumsal anlayış ve kültürü yansıtması gerekmektedir.Bizler sizlere sunmakta olduğumuz web tasarım hizmetlerinde işletmenizin tüm unsurlarıyla web internet platformlarına güncel teknolojiler ile sunan web tasarım arayüzleri üretmekteyiz.

E-TİCARET WEB TASARIMI

Günümüzde internet ortamında yapılan alışverişlerin yüklenicisi olarak kabul edilen e-ticaret platformlarının gerçekleştirmiş oldukları satış hacimleri birçok kurumsal mağazanın satışlarını geride bırakmaktadır. Bu satışların gerçekleştirildi e ticaret web tasarım arayüzlerinin en anlaşılır , ürün detaylarının ve alışveriş alışkanlıklarının geliştiği yeni nesil güvenilir teknolojik altyapılar ile sunulabilmesi için web arayüzleri üretmekteyiz.

etic
mobil

MOBİL WEB TASARIM

Gelişen teknolojilerin internet altyapılarının gelişmesiyle birlikte mobil verinin çığır açtığı günümüzde kullanım bakımından birçok mobil cihaz ile uyum içerisinde çalışabilen, gerektiği durumlarda özelleştirilerek kullanım alışkanlıklarının geliştirildiği, web tasarımların genel amaç ve hedefleri doğrultusunda mobil cihazlara yönelik oldukça duyarlı mobil web tasarımlarını çeşitli platformlarda test ederek kullanıma sunmaktayız.

WEB PROGLAMLAMA

Diğer bir husus web sitelerinin mevcut arayüzlerinin kullanıcılar tarafından güncellenebilmesi ve sunulan ürün , hizmet ve detayların zaman içerisinde değiştirilebilmesi için gerekli programlama dilleriyle web tasarım arayüzlerini dökmekteyiz. Web sitelerinin yönetim panelleriyle eş zamanlı etkileşimler alabilmesi, oluşturulan arayüzü kolaylıkla kullanabilmesinin yanı sıra bu arayüzün anlaşılır ve uyumlu olmasını sağlamaktayız

webss
opf

WEB OPTİMİZASYON

En yeni teknolojiler ve yazılımlarla hazırlanan olduğumuz web siteleri tüm tasarım gereksinimlerini kapsamak ile birlikte internet veri kullanımı bakımından hızlı, kaliteli, web site görsellerinin optimize edilerek sunmaktayız. Tüm bu etkenlerin arama motorlarının web sitesi değerlendirme standartları ön görülerek, web – mobil arayüzlerini kriterlerine sadık kalınarak sitelerinizi optimize etmekteyiz.

WEB HOSTİNG

Geçmişten gelen birçok deneyimler ışığında hosting tecrubelerimizi ülkemizin en önde gelen altyapılarına sahip, gerek güvenlik gerekse problemlerin çözümünde sürdürülmekte oldukları hizmet anlayışını sürekli yeni teknolojilerle geliştiren bir hosting platformunda tamamen ticari işletmeleri barındırmaktayız. Kendi projelerimizin lisanslı hosting yönetim sistemleri ile bizlere tahsis edilen özel ipler üstünden host etmekteyiz.

host
optim

SEO HİZMETLERİ

İnternet mecralarında bir konuyu arayış içerisinde olan bireylerin, yüzlerce sonuç arasından bir sonuça ulaşmaları için bir çok kriterin irdelenerek güncellendiği seo ( arama motoru optimizasyonu ) hizmetlerini, yapmış olduğumuz derin analizler doğrultusunda planlayarak, gerekli iyileştirmeler yanı sıra tüm etmenleri yerine getirerek kendi hizmet kategorileriniz den zirvede bulunabilmeniz için seo hizmetleri sunmaktayız.

Gönder
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz...
Powered by