Grafik Tasarım Hizmetleri

katalog2

KATALOG TASARIM

Katalog geçmişten günümüze, teknoloji ne kadar gelişmiş olsada, teknolojiye ulaşımın güç olduğu durumlarda ürünlerin ve hizmetlerin matba ortamında basılarak kullanıcılara sunulan bir aynadır. Kataloğunuzun içerisindeki tüm detayları sizler için kurguluyor, sürdürmekte olduğunuz işi, görsel ve metinler ile zenginleştirerek katalog tasarım dizgi hizmetlerini sunmaktayız. Dilerseniz kataloğunuzu baslı materyal yerine internet ortamından da müşterilerinize sunabilirsiniz.

LOGO TASARIM

Logo sizi temsil edildiğiniz mecralarda ve şekillerde, gerek ürünlerinizi gerekse sunmakta olduğunuz işin en iyi temsil edilebilmesi için , üretilebilirliği, uygulanabilirliği düşünülerek tasarlanmalıdır. Yoğunluklu kullanım alanlarını ve sizi ve kurumunuzu, gelecekteki tüm mecralarda kullanılabilir, uygulanabilir, düşündüren logo tasarımlarını alanında en az 5 yıl tecrübeli grafikerler izle tasarlıyoruz.

lgga
bb

KARTVİZİT TASARIM

İş insanlarının birbirlerine sunmakta olduğu işlerin yanı sıra İsim Soyisim, firma bilgisi yanı sıra günümüzde adres ve telefondan daha çok , sosyal mecralarında eklendiği , e posta , web sitesi adres bilgilerinin de eklendiği, hatta ve hatta qr kod ile online katalog gibi , mobil uygulama indirme bilgileri gibi birçok bilginin üzerine eklene bildiği standart ölçülerdeki zarf kart tasarımları sunmaktayız.

BROŞÜR TASARIM

Basılı ürünlerin en başında gelen broşür ürünü üzerinde yer alan grafikler ile sunayı amaçladığımız konuyu, o konun detaylarının okunaklı bir şekilde tüm kitlesine uygun halde tasarlanması, örneklenmesi ve sonuç olarak broşür ile karşılaşan bireylerin ana konusunu anlaşılır bir türkçeyle anlamasına neden olacak çeşitli gramajlarda basılı olarak sunulan broşür tasarımları hazırlamaktaydı. 

bca

BANNER TASARIM

Reklam mecralarında belirtilen piksel ebatlarına uygun hareketli veyahut duran grafikler, videolar , yazı ve nesneler ile etkileşimli , hızlı açılabilen ve reklam platformlarının kabul etmekte dosya türlerine sahip reklam bannerları hazırlamaktaydı. Tüm banner standartlarında yapmış olduğumuz tasarımın amaçları sunmak istediğiniz konuyu, ürünü, hizmetin odak noktası ve iletişim bilgilerini içerek tam verim sağlamasını için çalışıyoruz.

BİLLBOARD TASARIM

Dış mekan reklam türlerinden bir tanesi reklam panoları yani billboard panolardır. Gerek ilçemizde gerekse standartlar dahilinde belirtilen ölçülerde özel anlaşılır çarpıcı billboard tasarımları yapmaktayız. Ana amacımız panonun önünden karşısında veya yanından geçmekte olan potansiyel müşteri adaylarına sunması gereken ana fikrin en hızlı ve kolay sunulmasını sağlamaktayız.

bca
sos

SOSYAL MEDYA TASARIMLARI

Grafik hayatımızın her yerinde olduğu gibi çekmiş olduğumuz fotoğrafların daha anlamlı hale getirilerek yazılarla zenginleştirilerek günlük anlık paylaşımlarla pazarlama ve kurumsal kimlik , bilinirlik gibi bir çok konuya etken olarak işletmelerin gelişiminde olumlu, olumsuz bir etken olarak her an hayatımızdadır. Bizler işletmeleriniz için zengin metinler ile konu ve dijital pazarlama odaklı görsel grafik tasarımları hazırlamaktaydı.

Gönder
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz...