Dijital Reklam Hizmetleri

google

GOOGLE ADS REKLAMLARI

2019 yılı öncesinde Eski adıyla Google adwords reklamları, yeni kısaltılmış adıyla Google Ads Reklamları işletmelerin google play formalarından en çok verim alabildikleri reklam platformlarının başında gelmektedir. Bir çok servisi bir arada barındıran Google işletmelerin arama sonuçlarında, işletme sahiplerinin arama butonlarını , web sitelerini , haritalarını , videolarını, tanıtım reklam bannerlarını ve bu reklamların bütçe planlamalarını sizler için derlemekte ve maksimum dönüşüm için planlamaktayız.

FACEBOOK REKLAMLARI

Reklam mecralarının bir diğeri ve aynı zamanda sosyal medya mecralarında yer alan 1,6 milyar kullanıcın dünya genelinde içerisinde anlık küçük bir işletme ile bağlantıya geçtiği belirtilmekte. İletmek istediğiniz reklam içeriğini, birçok filtre ve lokasyon seçenekleri sunarak minimum maliyetleriniz ile maksimum dönüş oranlarını yakalayabileceğiniz yeni bir mecra olarak, ölçülebilir hedef kitlelerine ulaşabileceğiniz ve reklam veren işletmeleri ve kişileri memnun eden derinlemesine analizlerle donatılmış bu mecrada tüm reklam çeşitlerini işletmeniz için hazırlamakta ve reklam yönetimlerinizi yapmaktayız. 

facebook-new
twitterx

TWİTTER REKLAMLARI

Mikro sosyal medya olarak başlayan ve 2017 yılına kadar 140 karakter sınırı ile çığ gibi büyüyen diğer bir reklam mecrası twitter dır. Twitter tüm reklam mecralarının yanı sıra uzun süre reklam platformunu devreye almayarak, milyonlarca twitter oluşan veritabanını analiz ederek reklam platformuyla birleştirmesi sonucunda yeni nesil reklam mecralarını kabul etmeye başladı. Dört büyüklerden bir tanesi olan Twitter platformunda makaleler, retweets, trendler ve anları araştıran milyonlarca kişiye ulaşa bileceğiniz reklam platformu ile işletmenizi buluşturarak, reklamlarınızı planlamaktayız.

İNSTAGRAM REKLAMLARI

Günümüzün en trend sosyal medya mecralarından ve sosyal medya devi facebook tarafından 2012 yılında 1 milyar dolara satın alınarak gelecek deki facebook reklam platformuna entegre edilmek üzere geliştirildi. Geçmişten gelen bugün de kendi danıla, bir çok reklam modelini sunan platform içinde bulunan kullanıcıların ilgi dağılımlarına göre işletme reklamları sunmaktadır. Bu platforma uygun ebat ve ölçeklerde dijital reklamlarınızı kurgulayarak reklamlarınızı takip etmekteyiz.

instagramv
Gönder
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz...
Powered by