DİĞER HİZMETLERİMİZ

pazarlama

DİJİTAL PAZARLAMA STRATEJİLERİ

Günümüzün reklam mecralarında büyük oranla yerini alan yeni nesil pazarlama dallarından olan dijital pazarlama, internetin gelişmesi ve tüketicilerin internet ortamında yapmış oldukları incelemeler sonucunda ürün, hizmet ve satın almalarının arttığı kanıtlanmış bir mecradır. Bu mecralarda pazarlama stratejileri oluşturarak bu planlar üzerinden ürün, hizmet ve sunmak istediğiniz konuya odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. 

MARKA TESCİL

Markalar üretmekte olduğunuz her ne konu ise sizleri ve isminizin korunumu noktasında marka tescili büyük önem arz etmektedir. Ülkemizde markanın korunumu Yasası Türk Patent Enstitüsünün sürdürmekte olduğu sürekli geliştirmelerle dünya standartlarında bir hal almaktadır. Gelecek için öncelikli olarak planlarınızın içerisinde isminizin markalaşmanın ön görmekte iseniz marka tescilinizi mutlaka yaptırmalısınız. Marka uzmanlarımızca risk ve gereksinimleri sizler için sağlayarak marka süreçlerini yönetecek markanızı tescil yemekteyiz.

marka
alan-adi-tescil-domain-tegister

ALAN ADI TESCİL

Diğer adıyla “domain register” alan adı kayıt hizmetlerinden olan bu hizmeti, 10 yılı aşkın süredir bünyesinde bulunduğumuz sistem aracılığıyla sizlere sunarak, alan adlarınızı sizlerin adınıza anında tescil yemekteyiz. Bir firmanın anlaşılır ve geçmiş ünvanı ile uyumlu bir alan adına sahip olması, gelecekte yaşanabilecek bir çok problemin ortadan kaldıracağı gibi, markalaşması noktasında jenerik sahibi olduğu alan adı büyük önem taşımaktadır. Hedefinize yönelik alan adı araştırmaları ve bu alan adlarının tescillenmesi noktasında hizmetler sunmaktayız.

VİDEO PRODÜKSİYON

Günümüz tüm sosyal ve web mecralarının her geçen gün video jeneriklerini desteklemeleriyle birlikte, kısa metrajlı, ürün , hizmet , mekan ve havadan çekim videolarının konuya odaklı bir şekilde hazırlanması ve mecralarda yayınlanan bilir halde müşterilerimize hizmet olarak sunmaktayız. Gerektiği noktalarda araç ve ekipmanları mızla video çekimlerini yaparak, kurgu ve senaryosuna uygun videolar üretmekteyiz.

video-icon-1
3d

3D MODELLEME

Günümüz sanal gerçekliğe doğru adım adım ilerlediği şu günlerde, 3d ve 2d modellemenin yanı sıra sanal gerçeklik modellemelerinin de arasında bulundurduğumuz diğer bir markamız ile  bu hizmetide sizlere sunmaktayız. Alanında en gelişmiş modelleme program yatırımlarını yaparak ülke geneline hizmet sunduğumuz diğer markamız ve modelleme hizmetleri hususunda bizlerden bilgi almak için iletişime geçiniz.

ÖZGÜN İÇERİK ÜRETİMİ

Hazırlamakta olduğumuz web siteleri ve diğer mecralarda yayınlamanız ve hizmetlerinin sunumu noktasında ürün açıklamalarından, kurumsal hakkımızda yazılarına kadar bir çok dalda özgün içeriklerinizi sizlerle beraber hazırlamaktayız. Sunmakta olduğunuz ürünlerin detaylarının ve bu detaylarının akıcı bir dille hazırlanması noktasında, örnekler ile tamamen doğaçlama ve özgün içerikler üretmekteyiz.

mobil
Gönder
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz...