Hizmetlerimiz

Grafik Tasarım Hizmetleri

Katalog Tasarım, Logo Tasarım, Kartvizit Tasarım, Broşür Tasarım, Banner Tasarım, Billboard Tasarım ve Sosyal Medya Tasarımları içinde barındırdığımız Grafik Tasarım Hizmetleri kategorimizin içinde yer almaktadır. Görselliğin yaşantımızın her yerinde en önemli parçası söylemeden geçemeyiz. Sokakta yürürken, yolda giderken, parkta otururken, okulda koridordan geçerken görsellere dikkat ettiğinizi ve Web sayfanızın sizi veya işinizi tam olarak yansıtan görsellere sahip olmak istediğinizi biliyoruz. Sizlere bunun en püf noktalarına, en ince ayrıntısına ve en önemli noktalarına değinerek bu hizmet doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Web Hizmetleri

Web Tasarım, E-Ticaret Web Tasarımı, Mobil Web Tasarımı, Web Programlama, Web Optimizasyon, Web Hosting ve Seo Hizmetlerini içinde barındırdığımız Web Hizmetleri kategorimizin içinde bu başlık altında toplayabiliriz. Vaktimizin çoğunu sosyal mecralarda yani Web sayfalarında gezerek harcıyoruz. Bu sayfalar içerisinde size özgünlüğü ve özverili çalışmalar içerisinde gerçekliliği yansıtmak adına yoğun çalışmalarda bulunuyoruz. İnce eleyip sık dokuduğumuz bu sektörde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yapılan önceki Web Hizmetleri çatısı altında Referanslarımız kısmından erişebilir, göz atabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Google Ads Reklamları, Facebook Reklamları, Twitter Reklamları, Instagram Reklamları, Yandex Reklamları, Youtube Reklamları ve Lokasyon Bazlı Reklamlar olmak üzere 7 farklı konsepte gönül rahatlığıyla reklam vermenizi Dijital Reklam Hizmetleri çatısı altında sağlıyoruz. Mobil kullanımın geldiğimiz ve geleceğimiz senelere oranlar hızla artış gösterdiğini gözlemlemekteyiz. İlerleyen senelerin vermiş olduğu reklamlar ister sosyal mecralar olsun isterseniz Dünyaca tanınmış Dijital Web sayfalarına kendi reklamlarınızı; sizlerin değerli işlerini daha fazla kişiye ulaştırmak, kazanç sağlamak ve tanınmak adına Dijital Reklam Hizmeti yapmaktayız.

Diğer Hizmetlerimiz

Dijital Pazarlama Stratejileri, Marka Tescil, Alan Adı Tescil, Video Prodüksiyon, 3D Modelleme ve Özgün İçerik Üretimi gibi bir çok Diğer Hizmetlerimiz kategorisi çatısı altında örnek gösterebiliriz. Bütün teknik yapıya ve beceriye sahip stratejik hamlelerin en iyi ilk adımlarını HENDEK.NET Dijital Medya Ajansı‘nda atabilirsiniz. Size özel alan adına sahip olmanızı, marka bilincini en yüksek dereceye taşımak için marka tescilinizi, siz değerli müşterilerimizi Dijital Pazarlama noktasında en üst seviyelere taşımak için dört koldan seferber olan teknik ekip ile sizi hiç zor durumda bırakmıyor, tüy gibi hafif kılıyoruz.

Gönder
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz...